ÖVRIGT / Speglar / Spegelplatå 9262154
nr 926 2154
Spegelplatå
mässing, diameter: 37
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2014
kl 19:34:22
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Mässing